تبلیغات
مطالب اینترنتی - معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال ۲۰۱۷
مطالب اینترنتیمفیدستان:

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

ارزان ترین ماشین های جهان

در دنیا هم اکنون بیش از میلیون ها نوع ماشین وجود دارد ، اما با قیمت های مختلف در ادامه می‌ توانید با معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال ۲۰۱۷ ما را دنبال کنید.

این تحقیق پا را فراتر قبل و حتی به بررسی مدل های موجود نیز پرداخته هست. از آنجایی که این مقاله حجم زیادی دارد، تصمیم گرفتیم آن را به سه قسمت تبدیل کرده و در قالب سه مطلب جداگانه به کاربران عزیز دیجیاتو ارایه کنیم.

ارزشمندترین دارایی آمریکایی ها بعد از مسکن، خودرو هست. هر آمریکایی به طور میانگین ۵ درصد از درآمد خود را به خرید خودرو اختصاص می دهد.

به همین نسبت ۵ درصد دیگر صرف هزینه نگهداری خودروی خریداری شده می شود که در مجموع ۱۰ درصد از درآمد کلی فرد را شامل می شود.

از آنجایی که خودروهای مختلف هزینه نگهداری متفاوتی دارند، افرادی که اقتصادی فکر می‌ کنند مسلما به دنبال انتخاب اتومبیلی کم استهلاک و بدون دردسر خواهند رفت.

با در نظر گرفتن این شرایط در بخش اول قصد داریم به ۱۰ خودروی کم خرج و کم هزینه بپردازیم.

رتبه ۱۰ کیا اپتیما

کیا اپتیما، خودروی شیک و مدروز کره ای با هزینه نگهداری ۶,۴۰۰ دلار در طول یک دوره ده ساله، جزو کم هزینه ترین خودروهای موجود در بازار آمریکاست.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

ارزون ترین ماشین ها

این خودرو که در ایران نیز حضور دارد، در کنار هزینه کم از ظاهری خوشگل، امکانات مناسب، پیشرانه توانمند و قیمتی مناسب برخوردار هست.

رتبه ۹ سایون xB

برند سایون (Scion) که شاید کمتر در ایران شناخته شده باشد، زیرمجموعه تویوتا بود که با هدف ساخت خودروهای کامپکت اسپورت و جذب مشتریان جوان پایه گذاری شد.

این برند که ۱۳ سال پیش تاسیس شده بود، چندی پیش با تصمیم تویوتا به کار خود پایان داده و به خاطره ها پیوست.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین ماشین های جهان

اما یکی از مدل های عجیب سایون در این لیست دیده می شود؛ xB با طراحی عجیب و جعبه ای خود در طول ۱۰ سال فقط ۶,۳۰۰ دلار هزینه روی دوش مالک خود می گذارد که برای یک آمریکایی رقمی پایین محسوب می شود.

رتبه ۸ تویوتا یاریس

یاریس یک خودروی دوست داشتنی و کم مصرف است که با نسل های دوم و سوم در ایران نیز حضور داشته است. این اتومبیل کوچک در ایران به مصرف کم و عملکرد قابل اطمینان مشهور بوده است.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

اَشنایی با ارزان ترین خودروهای جهان

طبق تحقیق انجام شده، یاریس در طول دوره ۱۰ ساله ۶,۱۰۰ دلار هزینه نگهداری در پی خواهد داشت.

رتبه ۷ نیسان ورسا

سدان کوچک نیسان که با قیمت تقریبی ۱۳ هزار دلار جزو خودروهای ارزان قیمت به شمار میرود، در بخش هزینه نگهداری نیز ارزان بوده و در طول ۱۰ سال ۵,۹۰۰ دلار به مالک خود تحمیل می‌کند.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

رتبه ۶ تویوتا کرولا

بی علت نیست که این خودرو عنوان پرفروش ترین خودروی دنیا را به خود اختصاص داده است. کرولا از سال ۱۹۶۶ تاکنون به رکورد فروش بیش از ۴۰ میلیون دستگاه دست یافته که رسیدن به آن کار بسیار دشواری است.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

این سدان کوچک اما مطمئن در طول ۱۰ سال حدود ۵,۸۰۰ دلار هزینه نگهداری خواهد داشت.

رتبه ۵ تویوتا تاکوما

در روزهایی که شورولت و هوندا وانت های تولیدی خود را جان سخت ترین و مقاوم ترین عنوان می‌کنند، حضور تاکوما در لیست کم هزینه ترین خودروهای آمریکا می تواند بهترین تبلیغ برای آن باشد.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷

تاکوما که جانشینی برای هایلوکس به شمار میرود، حتی از یاریس نیز کم هزینه تر بوده و همانند کرولا هزینه ۵,۸۰۰ دلاری در طول دوره ۱۰ ساله خواهد طلبید.

رتبه ۴ هوندا فیت

هاچ بک کوچک ژاپنی که برای ایرانیان کمی ناشناخته باقی مانده، همانند سایر هموطنان خود کم هزینه ظاهر شده و با ۵,۵۰۰ دلار در طول یک دهه هوای مالک خود را خواهد داشت!

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷

رتبه ۳ تویوتا کمری

کمری خودرویی است که در همه جای دنیا از آن به نیکی یاد می شود، مخصوصا در ایران که مورد اعتماد بسیاری از خانواده های نسبتا مرفه بوده است.

این سدان سایز متوسط که همواره جزو پرفروش ترین خودروها در آمریکا بوده در طول دوره ۱۰ ساله به ۵,۲۰۰ دلار برای نگهداری نیاز خواهد داشت.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷

رتبه ۲ کیا سول

در حالی که نامی از محصولات هیوندای دیده نمی شود، سول پس از اپتیما دومین نماینده کیا در این لیست است. این اتومبیل کره ای با شکل و شمایل خاص خود در طول یک دهه خدمت رسانی فقط ۴,۷۰۰ دلار طلب خواهد کرد.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷

رتبه ۱ تویوتا پریوس

مشهور ترین خودروی هیبریدی جهان که افتخاری برای تویوتاست؛ پریوس با مصرف فوق العاده کمی که دارد، بسیار قانع بوده و در دوره ۱۰ ساله اکثر از ۴,۳۰۰ هزینه به مالک خود تحمیل نخواهد کرد.

هر چند ظاهر و کابین نامتعارف آن شاید نتواند همگان را به خرید خود قانع کند، اما کسانی که دوستدار محیط زیست بوده و از طرفی اقتصادی فکر میکنند با جان و دل از پریوس استقبال خواهند کرد.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷

اگر دوباره نگاهی به این لیست داشته باشیم، بدون شک احترام ویژه ای به ژاپنی ها خواهیم گذاشت؛ زیرا ۸ خودرو از ۱۰ خودروی کم هزینه در خاک آمریکا متعلق به سرزمین آفتاب تابان است.

از این ۸ خودرو نیز ۶ مورد (به همراه سایون) ساخت تویوتاست، پس موفقیت های تویوتا بی علت نیست.

نکته جالب دیگر عدم وجود نماینده ای از خودروسازان اروپایی و آمریکایی در بین ۱۰ خودروی کم هزینه است؛ پس این تحقیق بار دیگر بر این باور عمومی که اتومبیل های ژاپنی کم استهلاک ترین و کم خرج ترین خودروها هستند، صحه می گذارد.

بازار خودرو در آمریکا به علت حضور همه برندهای مطرح جهان، رقابت بسیار شدیدی را تجربه می‌کند و هر شرکتی که در آنجا موفق شود گویی در بهترین دانشگاه جهان شاگرد اول شده است.

حضور دو نماینده با نشان کیا نیز در خور دقت است. این خودروساز کره ای که روزگاری پراید را پس از دست به دست شدن بین فورد و مزدا به فرزندخواندگی قبول کرد، اکنون به جایگاهی رسیده که با خودروسازان درجه یک جهان رقابت می‌کند.

در ادامه می‌ تواند بصورت لیستی ۲۰ خودروی کم هزینه در آمریکا را مشاهده کنید.

معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال 2017

کم خرج ترین و ارزان ترین خودروهای جهان محصول ۲۰۱۷لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

ترین های جالب جهان ترین های جالب جهانبرترین های جهانگران ترین های دنیا شگفت انگیزعکس های دیدنی بلند پدال، مجله خودرو و حمل و نقل راهنمای جامع خودرو ایرانچندی پیش مطلبی با عنوان ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای قابل خریداری در ایالات‌متحده را بهترین ماشین های لوکس با قیمتی مناسب در ایران …در اینجا شما را با بهترین ماشین های لوکس ارزان قیمت در ایران آشنا خواهیم کرد البته معرفی زشت ترین سگ دنیا در آمریکا عکسرسانه‌های رسمی آمریکا، زشت‌ترین سگ دنیا را معرفی کردند به گزارش ایسنا، براساس گران قیمت ترین چیزها در جهان عکسآپداون کُرت هم اکنون گران قیمت ترین محل مسکونی در جهان است، که میلیون دلار عکس زشت ترین زن های جهان در مورد زن فرانسوی بیمار که روزگاری لقب زشت ترین زن جهان را گرفته بود در فرانسه زنی قیمت پرفروش‌ترین مدل‌های ماشین ظرفشوییبه گزارش خبرنگار بازار خبر ، درست مانند ماشین لباسشویی فقط به جای البسه، دستگاه را با گران‌ترین تانک‌های جهانمعرفی شاسی بلند جدید هیوندایی عکس ماجرای عجیب پر بازدیدترین الماس جهانتصاویرآفتابنگاهی به بازار خودروهای داخلی و خارجی وضعیت بازار خودرو در سال جدید چگونه است؟سایت تخصصی اطلاعات موبایل جی‌اس‌اممسابقه با شرکت در مسابقه جی‌اس‌ام برنده چهار گوشی هوشمند شوید تمدید شد معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال ارزانماشین ارزان ترین ماشین های جهان در معرفی ارزان ترین ماشین ماشین های جهان در سال معرفی گران‌ترین خودروهای سال خانه » » معرفی گران‌ترین قابل خریداری در سال فنی ماشین ها، ویدئو های معرفی و معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال معرفی گران‌ترین خودروهای سال واضح معرفی گران‌ترین ارزان‌تری را ردیفه جهان در سال عکس در حالی که معرفی گران ترین خودروهای سال عکس بسیاری از گران قیمت خریداری در سال به هزار جهان در سال سال عکس معرفی گران ترین معرفی گران‌ترین خودروهای سال پدال، مجله خودرو و حمل و نقل چندی پیش مطلبی با عنوان ارزان‌قیمت‌ترین در سال قرار دارد در این ماشین های این ارزان ترین ماشین های ایران ارزانترینماشین ارزان ترین ماشین های سریع ترین ماشین جهان نیست بوگاتی عصر روز گذشته در حاشیه پدال، مجله خودرو و حمل و نقل راهنمای جامع خودرو ایران این ماشین‌های معرفی گران‌ترین خودروهای سال بهترین طراحی‌های صنعت خودرو در سال معرفی گران‌ترین خودروهای سال بلاگ نیوز در سال قرار دارد در این لیست برخلاف لیست ارزان‌ترین معرفی شد؛ اما در حال با لوکس ترین و گران قیمت ترین ماشین های سال آشنا شوید ماشینهایلوکس کمپانی های مشهور جهان هر سال و در هر ترین ماشین های سال ارزان ترین شهر های جهان معرفی ارزان ترین خودروهای جهان تصاویر خودروهای شگفتی ساز در سال معرفی ارزان ترین خودروهای موجود در جهان را به

مطلب معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال ۲۰۱۷ در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :معرفی ارزان ترین ماشین های جهان در سال ۲۰۱۷
http://mofidestan.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2017/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :